W ramach cyklu WARSZAWSKIE ŚRODOWISKO POETYCKIE odbędzie się kolejne (szóste) spotkanie, którego gościem będzie ANNA DUTKA-MAŃKOWSKA, a prowadzącym rozmowę – ZBIGNIEW ZBIKOWSKI; 6 grudnia 2022 (wtorek – wyjątkowo!), godz. 18:00, Dom Literatury w Warszawie (aula na I piętrze), ul. Krakowskie Przedmieście 87/89.

W ramach cyklu WARSZAWSKIE ŚRODOWISKO POETYCKIE odbędzie się kolejne (siódme) spotkanie, którego gościem będzie ANNA BAŃKOWSKA, a prowadzącą rozmowę – MAŁGORZATA KAROLINA PIEKARSKA; 7 grudnia 2022 (środa), godz. 18:00, Dom Literatury w Warszawie (sala od strony ulicy Senatorskiej), ul. Krakowskie Przedmieście 87/89.

W ramach cyklu WARSZAWSKIE ŚRODOWISKO POETYCKIE odbędzie się kolejne (ósme) spotkanie, którego gościem będzie KRZYSZTOF SZATRAWSKI, a prowadzącym rozmowę – ZBIGNIEW ZBIKOWSKI; 8 grudnia 2022 (czwatek – wyjątkowo!), godz. 18:00, Dom Literatury w Warszawie (sala od strony ulicy Senatorskiej), ul. Krakowskie Przedmieście 87/89.

SPOTKANIE pt. ARTUR MIĘDZYRZECKI – CZŁOWIEK PEN CLUBU. W STULECIE URODZIN, głos zabiorą: PIOTR MATYWIECKI, MAŁGORZATA NAIMSKA, ADAM POMORSKI, spotkanie poprowadzi: IWONA SMOLKA; 12 grudnia 2022 (poniedziałek), godz. 18:00, Dom Literatury w Warszawie, ul. Krakowskie Przedmieście 87/89.

W ramach cyklu WARSZAWSKIE ŚRODOWISKO POETYCKIE odbędzie się kolejne (dziewiąte) spotkanie, którego gościem będzie DOROTA KOMAN, a prowadzącym rozmowę – KRZYSZTOF BIELECKI; 14 grudnia 2022 (środa), godz. 18:00, Dom Literatury w Warszawie (sala od strony ulicy Senatorskiej), ul. Krakowskie Przedmieście 87/89.

W ramach współpracy Narodowego Związku Pisarzy Ukrainy ze Stowarzyszeniem Pisarzy Polskich odbędzie się PROMOCJA powieści SWITŁANY TKACZENKO, osadzonej w realiach wojny z rosyjskim najeźdźcą, spotkanie poprowadzi OLHA OLCHOWA; 27 grudnia 2022 (wtorek), godz. 17:00, Dom Literatury w Warszawie (sala od strony ulicy Senatorskiej), ul. Krakowskie Przedmieście 87/89.

W ramach cyklu WARSZAWSKIE ŚRODOWISKO POETYCKIE odbędzie się kolejne (dziesiąte) spotkanie, którego gościem będzie BARBARA SZCZEPAŃSKA „JUDYTA”, a prowadzą rozmowę – MAŁGORZATA KAROLINA PIEKARSKA; 28 grudnia 2022 (środa), godz. 18:00, Dom Literatury w Warszawie (sala od strony ulicy Senatorskiej), ul. Krakowskie Przedmieście 87/89.